5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа за алишта Инфинити 60L

Димензии:43.7 x 35.1 x 60.2cm
Боја:зелена
Материјал:пластика

Клуб Цена
541 ден. 569 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство