5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа плетена округла 7L Книт

Капацитет:7L
Димензии:23.5cm x 22.5cm x27cm
Материјал:пластика

Клуб Цена
227 ден. 239 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство