5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа плетена Л Книт

Димензии:30 x 22.5 x 17 cm
Материјал:пластика

Клуб Цена
408 ден. 429 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство