• 175645
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа Овал Практик

Димензии:27x22cm

Клуб Цена
89 ден. 99 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175645 Категории: ,