5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа Округла ХЦ Книт

Димензии: 23×19×19cm
Капацитет:3L

Клуб Цена
189 ден. 199 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158728 Категории: ,