• 180272
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа Јуте Кубе темно сива 17L

Капацитет:17L
Боја:сива
Уникатен дизајн

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство