5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа Јуте Кубе бела 17L

Капацитет:17L
Боја:бела
Уникатен дизајн

Клуб Цена
318 ден. 335 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство