5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа Јуте голема сива 20L

Капацитет:20L
Боја:сива
Уникатен дизајн

Клуб Цена
227 ден. 239 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство