• 200927
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа бамбус EK167-3

Плетена корпа бамбус

Клуб Цена
279 ден. 310 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство