• 178552
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа 1003

Повеќенаменска корпа
Боја:виолетова

Клуб Цена
234 ден. 260 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178552 Категории: ,