5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корп. за колачи 300/1 Минј.

300 во сет
Димензии:16x24mm

Клуб Цена
119 ден. 125 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039979 Категории: ,