6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конвектор VIVAX CH-2009FW

Моќност:2000W
Променлив термостат
Заштита од прегревање

Клуб Цена
1790 ден. 1899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство