5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конвектор fabbygo HOT-4002 2000W

Моќност: 2000 W
Напон: 220-240 V
Оn/off индикатор

Клуб Цена
1796 ден. 1890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство