5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конектор за црево 1/2″-5/8″

Ширина на отовр : ½’’
Ширина на отвор за чешма : 13 mm

Клуб Цена
265 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство