• 151
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конектор за црево 1/2″-5/8″

Ширина на отовр : ½’’
Ширина на отвор за чешма : 13 mm

Клуб Цена
262 ден. 299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство