• hgffghfghfh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Конектор 33,3 мм

33.3 mm , 1/2“
Производител: Gardena
Земја на потекло: Германија
Конектор за чешма Gardena.

Клуб Цена
161 ден. 179 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192022 Категории: ,