• 187531
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Концетрат за чистење клима VALVOLINE

Количина: 250 ml
Изглед: Маглив и безбоен
Производител: Valvoline
Концентран за лесно и едноставно чисење на ладилникот и системот за греење. Ефиксно ги чисти и врзува остатоците од масло и маснотии, кал и корозија.

Клуб Цена
310 ден. 345 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187531 Категории: ,