• 181049
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кон.Сад 16 со Пл.Кап.Дек. 3205

Дијаметар : 16cm
Обем : 1,7l
Висина : 100mm
Материјал: Емајл на челичен лим
Со пластична обвивка
Боја (надвор / внатре): Сина / крем
Одржување: Рачно и машинско перење

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181049 Категории: ,