6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Компресор Монофазен 50L Michelin MB5020

Моќност на моторот: 1500 W
Запремнина: 50 l
Проток на воздух: 102 l/min
Притисок: 8 bar
Ниво на бучавост: 72 dB
Teжина: 32.5 Kg

Клуб Цена
12491 ден. 13295 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183092 Категории: ,