• 142
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Компресор Агрина 50 Литри К

Моќност на мотор 1,5 kW
Монофазен 230V
Притисок 8 bar
Запремнина 50 l
Тежина 46 kg
Проток 110 l/min

Клуб Цена
9449 ден. 10499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174018 Категории: ,