• 142
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Компресор Агрина 25 литри К

Напон: 230V
Моќ: 1.5kW
Запремнина: 25l
Капацитет: 110l/min
Притисок: 8bar
Тежина: 35kg

Клуб Цена
8038 ден. 9049 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175873 Категории: ,