5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комфорт пиштол со млазница

Можност за регулација на млаз
Заштита од премрзнување

Клуб Цена
636 ден. 670 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство