5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран шпорет Luxell LF-60DS Smart

2 плотни на електрична струја
2 плотни на плин
Капацитет на фурната: 65l
Димензии (ВxШxД): 85x60x63 cm

Клуб Цена
11399 ден. 11999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175055 Категории: ,