• 193186
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран шпорет gorenje GK6A10WG

Eнергетска класа: A
Димензии: 600x850mm

Клуб Цена
19889 ден. 21999 ден.

На залиха

SKU: 193186 Категории: ,