15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран шпорет BEKO FSE64320DS

Eнергетска класа:A
Капацитет на рерната:66L
2 рингли+2 плин
6 функции на рерната
Механички контроли
Дигитален тајмер
Димензии:85х60х60cm

Клуб Цена
18274 ден. 21499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088437 Категории: ,