5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер Samsung RT30K5530C9

INOX
NO FROST
ЛЦД Дисплеј на вратата
MULTI FLOW технологија
Дигитал инвертер компресор со 10 години гаранција
Капацитет 384л (295л за ладенје + 89л за замрзнување)
ЛЕД осветлување
4 режими на работа ( комората може да е разладен дел
Комората може да се исклучи
Разладниот дел може да се исклучи
Може да работи само комората)
Twin Cooling Plus – независен замрзнувач и независен разладен дел
Чување свежа храна со 70 проценти влажност
POWER FREEZE опција за брзо замрзнување
Реверзибилна врата
Анти бактериски протектор
A+ енергетска класа
Димензии: 178.5x68x67cm

Клуб Цена
36574 ден. 38499 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175844 Категории: ,