• 117
  • 117.2
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер LG GBF 61 PZJMN

Комбиниран фрижидер
Full No Frost
Inverter linear
Cooling system Multi Air Flow
LED дисплеј
Диспанзер
Автономија:12 kg / 24h
Енергетска класа:A++
Нето капацитет:336L
Капацитет на фрижидерот:229L
Капацитет на замрзнувачот:107L
Потрошувачка на енергија годишно:254kWh
Ниво на бучава:36dB
Димензии:186x60x68cm

Клуб Цена
40000 ден. 44999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191117 Категории: ,