• 115
  • 115.2
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер LG GBB 61 BLJMN

Комбиниран фрижидер
Full No Frost
Енергетска класа:A++
Нето капацитет:341L
LED дисплеј
Капацитет на фрижидерот:234L
Капацитет на замрзнувачот:107L
Капацитет на замрзнување:12kg/24h
Потрошувачка на енергија годишно:254kWh
Ниво на бучава:36dB
Димензии:186×59.5×68.2cm

Клуб Цена
33998 ден. 36999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191115 Категории: ,