• dasdasdasdd
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер Gorenje RK6191ES4

Енергетска класа: A+
Бруто капацитет: 320 l
Тип на апарат: Самостоен
Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm

Клуб Цена
24491 ден. 26999 ден.

На залиха

SKU: 175574 Категории: ,