• dasdasdasdd
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер Gorenje RK6191ES4

Енергетска класа: A+
Бруто капацитет: 320 l
Тип на апарат: Самостоен
Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 59,2 cm

Клуб Цена
22989 ден. 24490 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175574 Категории: ,