15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран Фрижидер Gorenje NRK61DAXL4

Енергетска класа: D
Капацитет: 354l
Димензии (ШхВxД): 60 × 185 × 66.3 cm
Капацитет на замрзнување: 11 kg/24h
Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h
Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
Аларм за отворена врата
NoFrost Plus

Клуб Цена
28990 ден. 33990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185859 Категории: ,