• fgdfdgg
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO RCNE560E60ZGBHN

Prosmart инвертер мотор
NоFrost двојно ладење
Енергетска класа:D Нето капацитет:514L
Ниво на бучава:38dB
Димензии:192x70x74.5cm

Клуб Цена
59849 ден. 62999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187329 Категории: ,