• fgdfdgg
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO RCNE560E60ZGBHN

Prosmart инвертер мотор
NоFrost двојно ладење
Енергетска класа:D Нето капацитет:514L
Ниво на бучава:38dB
Димензии:192x70x74.5cm

Клуб Цена
55997 ден. 59999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187329 Категории: ,