6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO RCNE 560 E35 ZX

LED дисплеј
Енергетска класа: A++
Нето капацитет: 501L
Капацитет на фрижидерот: 356L
Капацитет на замрзнувачот: 145L
Ниво на бучава: 40dB
Димензии: 192 x 70 x 74.5cm

Клуб Цена
49989 ден. 52999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182654 Категории: ,