7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фрижидер BEKO RCNA 366 K40XBN

LED осветлување®
Енергетска класа:Е
Нето капацитет:324L
Капацитет на замрзнување:5-24kg/h
Капацитет на фрижидерот:215L
Капацитет на замрзнувачот:109L
Ниво на бучава:39dB
Димензии:185.2×59.5x67cm

Клуб Цена
26998 ден. 28999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182565 Категории: ,