• 193667
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комбиниран фриж. GORENJE NRK619DA2XL4

Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)
Начин на поставување: Самостоен
Димензии:600x1850mm

Клуб Цена
31989 ден. 36990 ден.

На залиха

SKU: 193667 Категории: ,