20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комби.фрижидер gorenje NRK619EAXL4WD

Врата: Челик
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Број на врати: 2
Основа: 2 тркалца/2 прилагодливи ногарки
Вкупен нето капацитет: 300 l
Вкупен бруто капацитет: 323 l
Волумен на разладниот дел: нето 207 l
Волумен на разладниот дел: бруто 215 l
Волумен на замрзнувачкиот дел: нето 93 l
Волумен на замрзнувачкиот дел: брутo 108 l
Капацитет на замрзнување (24h): 9 kg
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0.617 kWh
Издржливост при прекин на електрична енергија: 16 h
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 225 kWh
Дисплеј: ЛЕД дисплеј
Електронско управување на вратата
Индикатор за температура: SensoTech прекинувач
Одмрзнување: Автоматски
Одмрзнување на змрзнувачот: Автоматски
Голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста: CrispZone со регулација на влажноста
NoFrost: NoFrost Plus
Кружење на воздухот: MultiFlow ладење во ладилник
Диспанзер за ладна вода
Полица за шишиња на вратата
Сад за шишиња без држач
Полици на вратата на ладилникот: 2
Осветлување на фрижидерот: ЛЕД осветлување
Број на стаклени полици: 2 pcs
Стаклена(и) полица(и): 2 pcs
Сад за јајца: 2/12
Зона со 0 степени: Convert FreshZone
Опрема во замрзнувачкиот дел
Сад за мраз, 1 класичен сад за лед
Простор за замрзнување: 3 фиоки
Осветлување на просторот за замрзнување: Без осветлување

Клуб Цена
28648 ден. 35999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186744 Категории: ,