• ezgif.com-gif-maker (2)
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Комб.фрижидер SAMSUNG RB34T602FSA/EK

Комбиниран фрижидер со долна комора
Titanium Silver
Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција
TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот
ALL AROUNG COOLING технологија- еднакво ладење во сите делови на внатрешноста
Mono COOLING технологија на ладење
POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување
SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста
ЛЕД Осветлување
Решетка за вино
Реверзибилна врата
Фиока за овошје и зеленчук
Аларм за отворена врата
18 часа автономен режим на работа
Бучност 35 dB
Енергетска класа А+
Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно
Капацитет на ладење 13 кг/24 часа
Нето запремнина 340L (228L+ 112L)
R600 Гас
ВxШxД 1853x595x658 мм
Гаранција: 5 години

Клуб Цена
32991 ден. 39999 ден.

На залиха

SKU: 188415 Категории: ,