• 188552

Комб.Фрижидер Gorenje R619FEW5

Енергетска класа: A+
Врата: Емајлиран челик
Боја: Бела
Боја на апаратот: Бела
Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата
Ногарки: 2
Прилагодливи ногарки: 2
Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60cm
Климатска класа: SN, N, ST
1 компресор
Вкупен бруто/нето капацитет: 400 / 398 l
Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 400 / 398 l
Електронско управување
Ладење со помош на вентилатор
Брзо ладење
Штедлива програма (EcoMode)
7 стаклени полици
Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач, Сад за шишиња без држач
Полици на вратата на ладилникот: 3 полици на вратата
Фиока за зеленчук: 2 фиоки за овошје
Флексибилен сад за јајца (8×)
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,40 kWh
Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 145 kWh
Бучност: 38 dB(A)re1pW
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 185 × 66,3 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 191 × 77,5 cm
Нето тежина на апаратот: 60 kg
Бруто тежина на апаратот: 62 kg
Приклучна моќ: 45 W
Осигурувач: 10 A

28999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 188552 Категорија: