• 087687
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Количка fabbygo HDW 008

Димензии: 55 x 87 x 77.5 cm

Клуб Цена
4941 ден. 5490 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087687 Категории: , Ознака: