• 087687
30% попуст
Заштеди со Клуб цена

Количка fabbygo HDW 008

Димензии: 55 x 87 x 77.5 cm

Клуб Цена
3843 ден. 5490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство