• 099328
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кокпит млеко – Falcon

Високо квалитетно млеко за заштита и реставрација на пластичните делови во возилото
По нанесувањетo, производот остава сјаен слој

Клуб Цена
350 ден. 389 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099328 Категории: ,