• 830
  • 82830
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Климатизер инвер.Hisense KA35HROEG/35XRO

A+++
Клима уред – внатрешна единица
Разладна моќност: 3.500 W
Грејна моќност: 3.900 W
Ноќен режим на работа – Night mode
Автоматско работење
Турбо функција
Заштита од ладен воздух
Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
Работна температура во режим на греење : -20- 24
Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43

Клуб Цена
36491 ден. 39990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182830 Категории: ,