• 182828
  • 82829
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима Inverter Hisense KB35YR3EG/35YR3EW

A++
Моќност на ладење: 3.400 W
Моќност на греење: 3.800 W
Ноќен режим
Автоматска работа
Тип на екран: Електронска контрола со LED дисплеј
Температурен опсег – греење: -15- 24
Температурен опсег – ладење: -15 – 43

Клуб Цена
29289 ден. 35999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182828 Категории: ,