• 82825
  • 82829
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима инвер.Hisense CA35YR03G/CA35YR03W

A++
Моќност на ладење: 3.400 W
Моќност на греење: 3.800 W
Ноќен режим на работа – Night mode
Автоматско работење
Турбо функција
Заштита од ладен воздух
Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
Опсег на температура – греење: -15- 24
Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43

Клуб Цена
23989 ден. 29990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182825 Категории: ,