17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима инвер.Hisense CA35YR03G/CA35YR03W

A++
Моќност на ладење: 3.400 W
Моќност на греење: 3.800 W
Ноќен режим на работа – Night mode
Автоматско работење
Турбо функција
Заштита од ладен воздух
Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј
Опсег на температура – греење: -15- 24
Опсег на работна температура во режим на ладење: -15 – 43

Клуб Цена
24991 ден. 29990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182825 Категории: ,