• 194987
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима инвертер FAVORIT 18000 BTU WI-FI

Ладење Капацитет: 5280W
Греење Капацитет: 5520W
SEER/SCOP 6.5/4.0
Енер. класа: А++/A+

Клуб Цена
30390 ден. 31990 ден.

На залиха

SKU: 194987 Категории: ,