22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима Favorit Инвертер 12000B

Скриен LED дисплеј
Енергетска класа (ладење): A++
Енергетска класа (греење): A+
Капацитет на ладење (Btu/h;W): 3200 (1000-3500)
Капацитет на греење (Btu/h;W): 3200 (1000-4000)
Работна температура C°: од -15 до +43
Wi-Fi optional

Клуб Цена
17990 ден. 22999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172509 Категории: ,