• 12000-btu-favorit
  • 12000-btu-favorit2
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Клима Favorit 12000 BTU Инвертер

Капацитет:
Ладење: W 3520
Греење: W 3600
Енергетска класа: A
Потрошувачка:
Ладење: W 1050
Греење: W 990
Бучава:
Внатрешна единица: dB 34-38
Надворешна единица: dB ≤55

Клуб Цена
21590 ден. 25999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165472 Категории: ,