• 169
15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класично црево 50м 3/4″

Отвор на црево : ¾ ‘’
Должина: 50 м
Притисок: 22 bar
Дијаметар: 19 mm

Клуб Цена
6550 ден. 7725 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181093 Категории: ,