• 170
8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класично црево 50м 1/2″

Должина на цревото: 50м
Дијаметар на црево: 13мм, 1/2″
Притисок: 22 bar

Клуб Цена
3530 ден. 3830 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181091 Категории: ,