• 173
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класично црево 20м 3/4″

Отвор на црево: 3/4″
Должина на црево: 20 m
Притисок: 22 bar
Дијаметар: 19mm

Клуб Цена
2696 ден. 3109 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181092 Категории: ,