• 173
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класично црево 20м 1/2″

Должина: 20 m
Ширина: 13 mm, 1/2″
Максимален притисок: 22 bar

Клуб Цена
1475 ден. 1749 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181089 Категории: ,