12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класично црево 18м 1/2″

Отвор на црево : ½ ‘’
Должина: 18 м
Притисок: 22 bar
Дијаметар: 13 mm

Клуб Цена
1412 ден. 1599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180662 Категории: ,