5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Класични ножици за режење Ф18mm

Дијаметар 18 mm

Клуб Цена
769 ден. 809 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181077 Категории: ,